Сторінка методиста

КАТЕЛЛО

ОКСАНА

ВІКТОРІВНА

Основний напрям роботи ДНЗ:

Розвиток цілісної, життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти.

Методична тема ДНЗ:

«Переорієнтація освітньо-виховного процесу на розвиток дитини, формування її основних компетенцій у світлі оновленого Базового компонента дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» шляхом підвищення ефективності роботи педагога, розвитку його творчого потенціалу».

Завдання на 2014/2015 навчальний рік та оздоровчий період:

З метою підвищення якості освіти у дошкільному навчальному закладі, реалізації Нових соціальних ініціатив Президента України: діти – майбутнє України, ії розвитку закладу на 2011-2017 роки, колектив спрямовує свою діяльність на розв'язання наступних завдань:
1. Продовжувати впроваджувати у навчально-виховний процес новітні методики профілактики дитячих захворювань, здоров'язбережувальних технологій та соціально-оздоровчих проектів.
2. Продовжувати роботу щодо забезпечення якісної організації освітньо-виховного процесу, спрямованого на пізнавальний розвиток дошкільників, формування логіко-математичної компетенції у світлі завдань освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти через впровадження сучасних технологій особистісного розвитку.
3. Посилитити роботу щодо розвитку мовленево - комунікативних здібностей дошкільників через ігрову діяльність.
4. Підвищити якість трудового виховання через організацію середовища для різноманітної трудової діяльності та взаємодії з сім`єю.